Bine ai venit pe concerte-azi.ro!

Vrei sa iesi undeva diseara?

Afla pe www.concerte-azi.ro unde poti gasi o atmosfera placuta, apoi cheama-ti prietenii si hai sa petrecem o seara memorabila.

Daca stii de vreun eveniment care nu este pe site sau vrei sa colaborezi cu noi, te rugam sa ne contactezi folosind formularul de contact.

Bun venit

PROGRAM SI REGULAMENT DE PARTICIPARE LA PARADA PENTRU BICICLETE - Iubim 2 Roti

Body: 

PROGRAM SI REGULAMENT DE PARTICIPARE LA PARADA PENTRU BICICLETE - 28 MAI 2016


PROGRAM


Incepand cu ora 12.00 adunare participanti parada in parcarea din Piata Alba Iulia


Ora 12.45 plecare in parada pe urmatorul traseu:
Piata Alba Iulia-Bd. Unirii, Piata Unirii-Splaiul Independentei-Pod Grozavesti-Club Quantic (Sos. Grozavesti 84) – sosire aproximativa ora 13.30


REGULAMENT DE PARTICIPARE 


Este interzisă participarea la paradă a minorilor sub 14 ani.
Recomandăm folosirea echipamentului de protecție.
Deplasarea se face pe o singură bandă de circulație, câte doi/trei, paralel.
Este interzisă depășirea / oprirea sau staționarea în momentul marșului organizat
Este interzisă depășirea Poliției Rutiere și a coordonatorilor acestora, care vor fi semnalizați printr-o vestă reflectorizantă cu inscripția “ORGANIZATOR”. Se vor respecta semnalele acestora.
Trebuie păstrată față de bicicleta din față o distanță de minimum 2 metri și maximum 3 metri.
Deplasarea se va face cu o medie de 10 Km / h.
Este interzis consumul de băuturi alcoolice și de substanțe stupefiante înainte și în timpul paradei.
Interzis fluierul și afișarea de mesaje ce nu vizează subiectul campaniei.
Parcarea se face în locul special amenajat de organizatori, în limita spațiului disponibil. Organizatorii nu își asumă nicio răspundere pentru eventualele pierderi sau distrugeri.
În incinta Club Quantic se va asigura un spatiu de parcare pentru biciclete (garduri unde vor putea fi asigurate). Pentru cei ce nu vor dori sa lase bicicletele in spatiul amenajat, se va permite accesul cu acestea in incinta evenimentului cu conditia sa nu fie folosite ca mijloc de deplasare
Notă: toate condițiile mai sus menționate sunt aprobate de Brigada de Poliție Rutieră și au ca scop buna desfășurare a avenimentul în deplină siguranță.
Organizatorii nu-și asumă răspunderea pentru eventualele daune ale participanților la paradă.

Afis EV: 
Data: 
Vineri, Mai 20, 2016
De retinut: 
No
Taguri: 

orange.ro

Copyright © Lix PC - Provider 2011

X
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.